Dieta i odchudzanie - dieta-proteinowa

Dieta proteinowa

dieta-odchudzanie.com

Forum

Jak szybko schudnąć (berenika)
Polecam dietę proteinową, ja ją stosuję i jestem bardzo zadowolona. Składa się z czterech następujących po sobie etapów: I etap: ?faza ataku" - przypomina dietę niełączenia; w skrócie jest to dieta oparta na ?czystych proteinach" (chude mięso, nabiał), pozwalająca na znaczny i szybki spadek wagi; trwa 5 dni; II etap: ?faza naprzemienna" - to dieta białkowa urozmaicona warzywami ; pozwala uzyskać określoną wagę; III etap: utrwalenie zdobytej wagi - długość trwania jest proporcjonalna do liczby utraconych kilogramów (10 dni na 1 kg); następuje stopniowe dodawanie pozostałych produktów; pozwala uniknąć efektu jo-jo i wyrabia właściwe nawyki żywieniowe; IV etap: definitywne ustabilizowanie wagi - etap, kiedy je się normalnie, a w jeden dzień w tygodniu wraca do białkowej diety z "fazy ataku" (ale za to np. dwa razy w miesiącu można sobie pozwolić na prawdziwie królewską ucztę). Autor tłumaczy, jak dane składniki oddziałują na organizm we wszystkich etapach diety. Podaje wskazówki, jak tę dietę mogą stosować osoby dorosłe, dzieci, kobiety stosujące pigułki antykoncepcyjne, kobiety po porodzie, w okresie menopauzy, nałogowi palacze. W książce opisane zostały również możliwe niepożądane reakcje organizmu i to, jak sobie z nimi radzić. Znajdują się tam także przepisy na smaczne, zdrowe i pożywne dania z I i II fazy.
(więcej...)

2
dieta kopenhaska (małgosia)
Moja przyjaciółka ją stosowała i wytrwała do końca i zgodnie z zasadami i naprawdę schudła kilka kilo, ale... kiedy tylko wróciła do swoich nawyków żywieniowych (a nie opychała się nigdy ) znowu przytyła.... Typowy efekt jojo u nies wystąpił. Myślę, że po tej diecie trzeba naprawdę dbać o swoje żywienie żeby to się utrzymało. Ale mozliwe ze to kwestia akurat jej organizmu i niekoniecznie tak samo musi być u innych :) pozdro ;)
(więcej...)

2
dieta a wyniki badań (zebra)
Jeśli byście mieli wątpliwości co do swojego stanu zdrowia po stosowaniu tej diety, to ja np. systematycznie kontrolowałam swoje zdrowie w czasie i po zakończeniu diety. Powiem wam, że wszystko ok, to znaczy chyba, że lepiej być szczuplejszym niż obłuszczonym. POLECAM
(więcej...)

1
Picie kawy w diecie proteinowej? (Nutka)
Cześć. Czytałam już na wielu stronach o cudownej diecie proteinowej. Można pić duże ilości wody, można również herbatę, ale nic nie jest wspominane o kawie. Czy przy tej diecie można pic kawę?
(więcej...)

1
jakie proporcje chudnięcia (Wiki)
Hej, mam do was wszystkich pytanie w jakich proporcjach powinno się odbywać odchudzanie, chodzi mi o to ile kilogramów tygodniowo powinnam tracić by nie było za dużo co w efekcie, żeby nie wywołała efektu jojo. Znacie może jakieś wskazówki?
(więcej...)

1

Dodaj nowy temat:

Tytuł:
Autor:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Co jest mniejsze: kałuża czy morze?

Lista tematów: